20 sierpnia 2010

Początki sa zawsze trudne!

Od dawna nosiłem się z zamiarem udostępnienia szerszemu gronu internautów moich poczynań kulinarnych. Mniej więcej od roku :P
Aż do dziś, kiedy chcąc pomóc koledze w ugotowaniu konkretnej potrawy doszedłem do wniosku iż bez zdjęć i wnikliwego opisu nie da raday po prostu. I dzięki Ci za to Kacpaa ! :)
Zatem .. Blog ten jest skierowany do wszystkich,choć pewnie zawodowców może niekiedy śmieszyć.. Miło by było gdyby wyżej wspomniani podrzucali swoje uwagi i wskazówki - także czegoś nowego się naucze :)
Szczególnie zaś skierowany jest do osób lubiących dobrze zjeść choć niekoniecznie potrafiących się zabrać do gotowania.. Stąd metoda opisywania dań będzie łopatologiczna! Zasada jest prosta. Wstępnie przeczytaj posta, skocz do sklepu, weź laptopa do kuchni (osoby posiadające komputer stacjonarny proszone są o przeniesienie kuchni do kompa :P) i po prostu krok po kroku gotuj :)
I pisz. I poprawiaj. I dodawaj. I oceniaj.
Gotowanie jest tak niesamowitą pasją, że warto się nią dzielić a że ja mam możliwości i warunki  ugotowania praktycznie wszystkiego a także robienia w trakcie fotek - to się z chęcią podziele :)

Do dzieła mistrzowie!!

PS za jakość fotek przepraszam - po prostu skupiam się na czymś innym.. choć obiecuje że z czasem będą pojawiać się niesamowite fotki robione przez zawodowców!


4 komentarze:

 1. Początki początkami, ale ja chcę coś z Tobą upichcić:) wiec czekam z niecierpliwością na pierwsze składniki oraz wskazówki działania w kuchni:)
  P.S. Ty wiesz:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pieĸna fota, jak wiadomo rybapsuje się od głowy:P Już wrzucam tego bloga do ulubionych i będę sobie śledził.
  BTW rozważyłbym jakieś inne tło bo się strasznie kiepsko czyta, przyajmiej mi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Valdeziku - a to znajdz mi jakies ladniejsze.. ja raczej nie czytam ,zazwyczaj pisze:]

  OdpowiedzUsuń